Про компанію

Давайте знайомитись! Мене звати Тетяна Пан, засновниця та бізнес-тренерка компанії Pan & Partners. Успішно працюючи понад 18 років у продажах і більше ніж 12 років бізнес-тренером, я вирішила створити власну компанію. Спираюсь як на свій власний досвід роботи в іноземних і національних компаніях, так і на багаторічну співпрацю з клієнтами й партнерами за навчальними та консалтинговими проектами.

Pan&Partners — це високий рівень експертності тренерів за спеціалізацією, в якій вони працюють. Тримаємо фокус на кількох сферах: — продажі, переговори, управління персоналом, оцінка та підбір персоналу, побудова системи «Управління за цілями» та KPI (Key Performance Indicators — Ключові показники успішності),  управління фінансами для керівників компаній та комерційних функцій.

Ми запрошуємо до співпраці компанії, для яких ключовою цінністю є персонал і розвиток бізнесу. А наше завдання — збільшити результативність ваших співробітників розвиваючи їх професіоналізм і підвищуючи рівень володіння навичками та компетенціями, згідно з посадою та цілями бізнесу.

Тетяна Пан

засновник

Досягнення
цілей

Індивідуальний
підхід

Без «води» та
марнославства

Наша команда

Напишите нам и мы с радостью ответим на ваши вопросы