Консалтинг і коучинг

Консалтинг і коучинг

Експерти-консультанти у сфері консалтингу та коуч-консультанти Pan&Partners допоможуть Вам розв’язати проблему та посилити Ваші позиції в кадровій, комерційній, фінансовій, стратегічній та виробничих сферах діяльності підприємства.

Консалтинг включає в себе цілу низку дій: діагностика та аналітика бізнес-процесів, діагностика компетенцій персоналу, консультування, рекомендації щодо коригування процесів, введення нових або додаткових стандартів роботи, можливі рекомендації до навчання або інших видів інформаційного розвитку.

Коучингові інструменти допоможуть Вам знайти свій унікальний шлях розв’язання задачі або досягнення мети, дадуть змогу знайти й задіяти всі доступні ресурси та при цьому врахувати можливі ризики.

Методи консалтингу

  •     стратегічні та проблемно-аналітичні сесії для управлінського складу компанії,
  •     психодіагностика персоналу, профвідбір,
  •     ассессмент,
  •     розробка та впровадження KPI (Key Perfomance Indicators).

Коучинг

Коучинг може бути як основним, так і прикладним інструментом у роботі з персоналом. Індивідуальні коуч-сесії — надійний помічник у розвитку потрібних компетенцій, у фокусуванні та досягненні поставлених бізнес-цілей, а також у профілактиці «вигорання» на роботі.

Коучинговий підхід дуже ефективний у корпоративному навчанні. Тренери «Майстерні ефективних продажів Тетяни Пан» застосовують коучингові інструменти для підвищення залученості та активізації учасників тренінгу, як інструмент розвитку під час виконання практичних завдань, а також під час надання індивідуального зворотного зв’язку. Індивідуальні коуч-сесії — надійний та ефективний розвивальний посттренінговий супровід, що враховує унікальність кожного учасника тренінгу.

Напишите нам и мы с радостью ответим на ваши вопросы